TASEV

ayakkabı sanayinin
standartlarını yükseltir

sektörel sorumluluk mesleki ve teknik eğitim akademik yaklaşımlı programlar laboratuvar desteği

AYAKKABI YAN SANAYİNİN KALBİ AYSAF 2022'DE 2. KEZ ATACAK

67. AYSAF-Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı 16-19 Kasım 2022 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaretçileriyle buluşuyor.

Yıllardır ayakkabı ve yan sanayi alanında ihracata önemli katkılar sağlayan AYSAF Fuarı, yenilikçi ürün ve hizmetlerin geniş bir kitleye ulaştırılması ve sektörel yeni iş bağlantılarının kurulması konusunda etkin bir rol oynayacak.

Sektörün, ayakkabı taban sistemleri, deri, suni deri, tekstil, eva, metal ve plastik aksesuar ürünleri, kimyasallar, yapıştırıcılar, makine, ekipman ve üretim teknolojileri ihtiyaçlarına karşılık bulabilmesi adına ideal bir platform sunan AYSAF Fuarı; üretici ile alıcı arasında bir kez daha önemli bir köprü görevi görecek.

Dünya ayakkabı sanayini ticaret için buluşturacak olan AYSAF, özellikle Türkiye ve yakın coğrafyasındaki ülkelerin tedarik üssü olacak. Kalite ve çeşitlilik açısından rakipsiz olan fuar, geniş katılımcı profili ile katılımcı ve alıcılara yeni iş fırsatları yakalama imkânı sunacak.

“Moda Yan Sanayide Başlar” mottosuyla düzenlenecek defilede katılımcı firmalara en son koleksiyonlarını sergileme fırsatı sunacak olan AYSAF Fuarı’nda ayrıca, fuar alanında oluşturulacak trend alanında firmalar öne çıkan trend ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunabilecek.

TASEV Vakfı da fuar boyunca standında ziyaretçileri bilgilendirecek.