TASEV

ayakkabı sanayinin
standartlarını yükseltir

sektörel sorumluluk mesleki ve teknik eğitim akademik yaklaşımlı programlar laboratuvar desteği

68. AYMOD AYAKKABI MODA FUARI

Avrupa’nın en büyük ayakkabı fuarı olan AYMOD-Uluslararası Ayakkabı ve Moda Fuarı 68. kez İstanbul Fuar Merkezi'nde ziyaretçilere kapılarını açtı.

Fuarda uluslararası ölçekte faaliyet gösteren ayakkabı firmaları, yerli-yabancı ziyaretçilere kadın-erkek ayakkabı, çocuk ayakkabı, spor ayakkabı, çanta ve saraciye ürün gruplarını beğeniye sunuluyor.

Fuarı ilk gününde TASEV Başkanı Hüseyin Çetin ve TASD Başkanı Berke İçten, AYMOD Fuarı’nı ziyaret eden TİM-Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mustafa Gültepe, İSO-İstanbul Sanayi Odası Başkanı Erdal Bahçıvan, İTO-İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekip Avdagiç, İDMİB-İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Güven Karaca, AYSAD- Ayakkabı Yan Sanayicileri Derneği Başkanı Sait Salıcı, TUAF Başkanı Ahmet Aydan ve sektör temsilcileri ile birlikte fuarı gezdiler.

TASEV Vakfı ve Marmara Üniversitesi’nin birlikte başlattıkları ‘Türkiye Ayak Haritası Projesi’nin tanıtıldığı TASEV Ayakkabı ve Saraciye MTAL standında İSO, İTO ve TİM Başkanları’nın da ayak izi tarandı.