TASEV

ayakkabı sanayinin
standartlarını yükseltir

sektörel sorumluluk mesleki ve teknik eğitim akademik yaklaşımlı programlar laboratuvar desteği

‘İSO GELECEK MESLEK LİSELERİNDE HATIRA ORMANI’ AĞAÇ DİKİM TÖRENİ, ÖĞRENCİLER VE ÖĞRETMENLERİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİ

İstanbul Sanayi Odası’nın ‘Mesleki Eğitim İş Birliği Projesi’ kapsamında 120 bin fidanlık ‘İSO Gelecek Meslek Liselerinde Hatıra Ormanı’ ağaç dikim töreni, bugün, Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Mahmut Özer, İstanbul Orman Bölge Müdürü Yusuf Şahin, İSO Başkanı Erdal Bahçıvan, Meclis Üyeleri, öğrenciler ve öğretmenlerin katılımıyla gerçekleşti.

İstanbul, Çatalca, Baklalı-Arnavutköy bölgesinde gerçekleştirilen törene TASEV Başkanı Hüseyin Çetin de katıldı.

Törende konuşma yapan Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer: “Tüm Türkiye’de meslek liseleri çok iyi noktaya gelmeye başladı. Bu konuda en iyi sonuçları İSO ile gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızla elde ediyoruz. Meslek liseleri ile birlikte geleceğin güçlü Türkiye inşasında çok önemli mesafeler katedeceğiz, gelecek meslek liselerinde.” dedi.

İSO Başkanı Erdal Bahçıvan ise “Bugün gençlerimiz adına 120 bin tane fidan dikiyoruz. Dikilecek fidanlar gençlerimizi ifade ediyor. O fidanlar geliştikçe, gençlerimiz geliştikçe bizim umudumuz yeşerecek. İSO olarak Türkiye’de meslek liseli olmayı gurur ve itibar haline getirmeyi hedefliyoruz, gençlerimize her türlü imkanı vermeye hazırız.” dedi.